Biblia ostrzega przed tzw „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem. Szokujący wers z Dziejów. | Chrześcijanie biblijni bez religii.


Dzisiaj szukając w Biblii inspiracji do „Słowa dnia” natknąłem się na bardzo ciekawe odkrycie, które postanowiłem zbadać.   W Dziejach 7.43 jest taki oto wers:   „Tak, nosiliście namiot Molocha i gwiazdę bożka Romfana, bałwany, które uczyniliście, aby im bić pokłony; Przeto przesiedlę was poza Babilon.”   Postanowiłem sprawdzić czym zatem jest gwiazda Remfana, bo tak nazwiemy ją z angielskiego przekładu. Tak wygląda owa gwiazda:     Nie wierzycie? Poszukajcie w necie.   Jak widzimy nie jest to Gwiazda Dawida!!!!! Nigdzie w Starym Testamencie nie ma mowy o tym, aby Dawid miał jakąś gwiazdę.      Znalazłem w angielskim necie informacje o tym bożku (demonie) i poprosiłem Jacka o przetłumaczenie, za co bardzo dziękuję w imię Jezusa:   Remfan (hrem-fan’) jest występującym w Biblii Króla Jakuba tłumaczeniem greckiego słowa pojawiającego się w Dziejach Apostolskich 7:43 w różnych formach – Ρομφα, Ρεμφάν, Ρεμφαμ, Ραιφαν oraz Ρεφαν. Jest to część

Źródło: Biblia ostrzega przed tzw „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem. Szokujący wers z Dziejów. | Chrześcijanie biblijni bez religii.